Technik ds. pokazów (produktowych)

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie sprzętu (radary i systemy antydronowe) do pokazów dla klientów,
  • Realizacja pokazów i wizji lokalnych,
  • Przygotowanie wstępnych projektów systemów bezpieczeństwa na bazie produktów APS,
  • Utrzymanie pod względem technicznym pojazdu oraz sprzętu demonstracyjnego,
  • Prowadzenie pojazdu demonstracyjnego,
  • Zbieranie i przekazywanie potrzeb klientów do pionu rozwoju biznesu.
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne (np. elektronika, informatyka),
  • Szeroka wiedza techniczna, w tym z dziedzin takich, jak: elektronika, mechanika, automatyka,
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C.,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą,
  • Umiejętności organizacyjne (w tym organizowanie i prowadzenie demonstracji sprzętu technicznego),
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1).
Oferujemy:
  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport i Medicover, firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy,
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.
Informacje o firmie
W firmie Advanced Protection Systems SA tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa, a także na lotniskach.

Aktualizacja: 23.04.2024