Ogłoszenie nieaktualne

Technik Elektroradiolog

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • wykonywanie badań: EKG, Echo, Holtera, Prób wysiłkowych, TTE, TEE oraz kompleksową obsługę pacjenta,
  • przygotowanie aparatury do badań oraz pozostawienie w należytym porządku i miejscu aparatury po zakończonej pracy,
  • obserwowanie i sprawowanie opieki nad pacjentem w czasie wykonywania badania,
  • prawidłowe przeprowadzenie badań wg opisu metody,
  • ścisłe przestrzeganie instrukcji w zakresie obsługi sprzętu i aparatury,
  • przestrzeganie zasad ochrony radiologicznej,
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji oraz sprawdzanie jej poprawności,
  • przeprowadzanie niezbędnych ankiet,
  • ścisła współpraca z lekarzem,
  • udzielanie pacjentom informacji o zasadach przeprowadzenia badania,
  • odpowiedzialność za wykonane badanie, jego wartość diagnostyczną,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pacjenta w trakcie wykonywanego badania.
Nasze oczekiwania:
  • tytuł technika elektroradiologii,
  • wpis do Rejestru Osób Uprawnionych do Wykonywania Zawodu Medycznego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym zadań z dużą liczbą dokumentów,
  • budowanie efektywnych relacji z pacjentem i jego rodziną, umiejętność dostosowywania stylu komunikacji do pacjenta,
  • nastawienie na ścisłą współpracę w zespole i realizację wspólnych celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dbałość o szczegóły, terminowość,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 14:00 i od 11:00 do 18:00,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport).
Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie https://uck.traffit.com/public/form/a/722b2890b5cbb96f18a9bce43bcce10461556b6f

lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA