Ogłoszenie nieaktualne

Technik Elektroradiologii

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. zatrudnią:
Technika Elektroradiologii
Lokalizacja :
Szpital Św. Wincentego a Paulo
ul. Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia
[ukryte]
Szpitale Pomorskie sp. z o.o. zarządzają 4 szpitalami, których właścicielem jest Samorząd Województwa Pomorskiego.
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zdjęć i badań zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ  oraz wynikających z Prawa Atomowego,
  • zapewnienie pacjentom właściwego wykonania badań i zdjęć według obowiązujących procedur,
  • przygotowanie pacjenta do badań zgodnie z obowiązującymi procedurami w pracowniach,
  • prawidłowe wpisanie pacjenta do systemu RIS i PACS,
  • prawidłowe wykonanie badań/ zdjęć RTG i TK,
  • obsługa aparatury diagnostycznej i dbałość o jej stan,
  • współpraca z lekarzami, asystentami PDO w zakresie prowadzonej diagnostyki,
  • współtworzenie wizerunku szpitala,
  • przestrzeganie procedur obowiązujących w szpitalu.
Wymagania:
  • ukończenie min. średniej szkoły zawodowej lub technikum o profilu elektroradiologicznym,
  • biegła  obsługa urządzeń do badań obrazowych,
  • znajomość obowiązujących procedur i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony radiologicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności komunikacyjne i empatia,
  • posiadanie Certyfikatu Ochrony Radiologicznej,
  • preferowane jest doświadczenie w wykonywaniu pracy na urządzeniu do tomografii komputerowej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pracujemy 7h 35min każdego dnia,

  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: „Wczasy pod gruszą”, „Zapomogi Losowe”, „Pożyczki Mieszkaniowe”, „Dofinansowanie Sanatoryjne”, „Dofinansowanie do kolonii” oraz „Świadczenia Świąteczne”,
  • udział w szkoleniach,
  • zniżkę na studia, na Uniwersytecie WSB Merito,
  • możliwość korzystania z parkingu firmowego (odpłatnie) lub w pobliżu szpitala (brak strefy parkingowej),
  • kartę FitProfit dla pracowników i osób towarzyszących,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres [ukryte]
Termin składania dokumentów: 20.04.2024 r.
Informujemy że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE ZGODNIE Z PRZEPISAMI ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO). KAŻDY KANDYDAT PRZYSTĘPUJĄCY DO NABORU PODAJE SWOJE DANE DOBROWOLNIE. PODANIE WYMAGANYCH DANYCH OSOBOWYCH JEST WARUNKIEM UDZIAŁU W NABORZE. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH SĄ SZPITALE POMORSKIE SP. Z O.O., 81-519 GDYNIA, UL. POWSTANIA STYCZNIA 1. KONTAKT DO INSPEKTORA OCHRONY DANYCH: E-MAIL: iod@szpitalepomorskie.eu CEL PRZETWARZANIA DANYCH: PRZEPROWADZENIE NABORU NA STANOWISKO PRACY W SZPITALE POMORSKIE SP. Z O.O. ORAZ ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW PO PRZEPROWADZENIU NABORU. INFORMACJA O ODBIORCACH DANYCH: BRAK. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH: ZGODNIE Z REGULAMINEM PRZEPROWADZENIA KONKURSU NA STANOWISKO PRACY. KANDYDATOWI PRZYSŁUGUJE:
PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH
PRAWO DO SPROSTOWANIA (POPRAWIANIA) SWOICH DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO OGRANICZENIA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO USUNIĘCIA DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO WNIESIENIA SKARGI DO PREZESA UODO (NA ADRES URZĘDU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, UL. STAWKI 2, 00-193 WARSZAWA)

Aktualizacja: 21.03.2024