Technik Infrastruktury technicznej

Ogłoszenie podstawowe
Tczew
Skarszewska 2
Technik Infrastruktury technicznej Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • utrzymanie w należytym stanie infrastruktury technicznej budynku,
  • bieżące monitorowanie pracy systemów technicznych budynku i podejmowanie niezbędnych działań celem zapewnienia ciągłego ruchu zakładu (7/24),
  • wykonywanie okresowych przeglądów i prac konserwacyjnych systemów i instalacji budynku,
  • koordynowanie prac realizowanych przez firmy zewnętrzne,
  • pomoc w przygotowaniu projektów rozwojowych dotyczących zakresu budowlanego oraz późniejszej realizacji tych prac,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zadanich koniecznych dla dostarczenia wymaganych serwisów i usług,
  • wspieranie działań mających na celu poprawę funkcjonowania i optymalizację pracy systemów technicznych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektromechanik, automatyk lub pokrewne),
  • uprawnienia SEP (eksploatacja oraz dozór) grupa I – mile widziane grupa II i III,
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, sumienność,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane
  • doświadczenie na stanowisku technicznym,
  • znajomość języka angielskiego.
To oferujemy:
  • umowa o pracę
  • praca na zmiany
  • dofinansowanie kosztów dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem według polityki firmy
  • możliwość zakupu posiłków na miejscu po preferencyjnych cenach (w związku z dofinansowaniem pracodawcy) - zarówno w zakresie oferty śniadaniowej jak i obiadowej
  • możliwość rozwoju, darmowy dostęp do platformy szkoleniowej
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej
  • gabinet lekarski na terenie zakładu
  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport
  • owocowe czwartki
  • program rekomendacji pracowników i związane z tym bonusy
Informacje o firmie