Technik Produkcji Elektronicznej i Mechanicznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Mechanika,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Grupa Santi – lider i właściciel światowej, renomowanej marki w branży nurkowej, producent sprzętu i odzieży związanej z nurkowaniem zaprasza do współpracy.
Obecnie poszukujemy osoby na poniższe stanowisko w naszej firmie w Redzie:

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie okablowania do procesów produkcyjnych - docinanie, lutowanie
  • obróbka produkcyjna przewodów i wiązek kablowych
  • lutowanie elementów elektronicznych na płytkach
  • prace produkcyjne przy nurkowym systemie grzewczym
  • serwisowanie sprzętu nurkowego w zakresie elektroniki i elektryki
  • piaskowanie i mycie korpusów oraz obudów z tworzyw sztucznych
  • szlifowanie elementów gumowych
  • dbanie o jakość produktów gotowych do sprzedaży
  • konserwacyjne prace elektryczne na hali produkcyjnej
Wymagania:
  • wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie elektryki / elektroniki
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność, obowiązkowość, terminowość i zaangażowanie

Firma oferuje:
  • umowę o pracę w firmie o zasięgu światowym
  • ciekaw środowisko pracy - branża hobbystyczna, sportowa, związana z nurkowaniem
  • perspektywa stabilnego zatrudnienia po odbyciu okresu próbnego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku