Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

MAGAZYNIER
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
  • Realizacja wysyłek części zamiennych do działów technicznych Coffema,
  • Prowadzenie inwentarza części wymiennych,
  • Utrzymanie narzędzi serwisowych w dobrym stanie i przechowywanie ich w zorganizowany sposób,
  • Utrzymywanie porządku w strefie magazynowej i serwisowej,
  • Przygotowywanie ekspresów do kawy i innych produktów oferowanych przez firmę przed montażem w serwisie stacjonarnym,
  • Podstawowa konserwacja urządzeń po testach, najmach, pokazach itp.,
  • Wykonywanie prostych napraw oraz przeglądów,
  • Przyjmowanie i wysyłanie dostaw wielkogabarytowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera lub konserwatora,
  • Podstawowe umiejętności techniczne z urządzeniami elektrycznymi,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Wysoka kultura osobista i dokładność,
  • Biegła znajomość obsługi komputera w systemie Windows oraz szybkie przyswajanie obsługi innych systemów (np. Android),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
Dodatkowe atuty:
  • Ukończenie technikum,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Doświadczenie w pracy z ekspresami do kawy.
Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w zgranym, sympatycznym zespole,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Uzyskanie uprawnień SEP do 1kV,
  • Szkolenia zawodowe związane ze światem kawy i profesjonalnych ekspresów do kawy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres [ukryte]

Informacje o firmie
Coffema International Poland Sp. z o.o. to renomowana firma z kapitałem zachodnim, specjalizująca się w sprzedaży i serwisie profesjonalnych ekspresów do kawy. Firma swoim działaniem obejmuje terytorium całego kraju, świadcząc kompleksowe usługi sprzedażowe i serwisowe. Od ponad 30 lat wyznaczamy trendy na polskim rynku profesjonalnych ekspresów do kawy.

Aktualizacja: 11.04.2024