Ogłoszenie nieaktualne

Technik Serwisu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • instalacja sprzętu i urządzeń
  • kontrola stanu technicznego sprzętu
  • wykonywanie napraw i konserwacji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej raportowanie do przełożonych
  • udzielanie wsparcia technicznego klientom i rozwiązywanie zgłaszanych problemów.
  • stosowanie przepisów BHP/HSSE
Poszukiwane kompetencje
  • znajomość przepisów i standardów bezpieczeństwa związanych z obsługą i serwisowaniem systemów paliwowych.
  • umiejętność diagnozowania i naprawy usterek.
  • zdolność do czytania schematów technicznych i instrukcji obsługi.
  • umiejętność pracy w terenie, samodzielności oraz doskonałe umiejętności organizacyjne.
Oferujemy
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń branżowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia przez udział w ciekawych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie i w Polsce
  • niezbędne narzędzia do pracy stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
Informacje o firmie
Obecnie zatrudniamy ponad 6000 pracowników w 30 krajach. Dołącz do TSG, aby wspierać nasz silny wzrost, zjednoczeni w naszej ambitnej przygodzie: bycie prekursorami transformacji energetycznej na rzecz zrównoważonej mobilności. 30 lat doświadczenia w branży paliwowej czyni nas liderami na rynku paliw tradycyjnych i alternatywnych.