Technik serwisu / renowacja urządzeń

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków
  • Renowacja urządzeń vendingowych
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Obsługa miernika
  • Obsługa pistoletu malarskiego
  • Zadania wynikające z bieżących potrzeb produkcyjnych i organizacyjnych
  • Terminowa realizacja przydzielonych prac

Nasze wymagania
  • Podstawowa wiedza i umiejętność w dziale mechaniki - warunek konieczny
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Samodyscyplina, punktualność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, chęć do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dokładność i sumienność w realizacji podejmowanych zadań
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat, po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie na dobrym poziomie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną ( Medicover)
Informacje o firmie

Firma Vemat już od bardzo wielu lat nawiązuje relacje z innymi :) Jesteśmy w tym dobrzy, ale chcemy aby było nas więcej :)
Jeśli też lubisz pracę z ludźmi, nie boisz się wyzwań to zapraszamy Cię do przeczytania naszego ogłoszenia.
Obecnie szukamy osoby która dołączy do naszego działu rozwoju rynku.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64525387
  • Data wyróżnienia: 14.10.2021
  • Data wprowadzenia: 14.10.2021
  • Aktualizacja: 14.10.2021