Technik - Spawacz

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu
  • Umiejętność czytania planów budowlanych
  • Wykształcenie: zasadnicza szkoła zawodowa
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14;14-22;22-6) – okazjonalnie
  • Znajomość języka angielskiego

Twoje obowiązki

  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie usterek, ich analiza i poszukiwanie źródła przyczyny ich powstawania
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę funkcjonowania maszyn i urządzeń oraz uniknięcie problemów w przyszłości
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych mających na celu prawidłowe funkcjonowanie linii produkcyjnych/maszyn
  • Konstruowanie części mechanicznych wg rysunków
  • Spawanie konstrukcji, paneli i blach ze stali nierdzewnej i aluminium

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu
  • Możliwość Rozwoju zawodowego
Benefits
  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie
  • PPK
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • MultiSport
  • Świadczenia z ZFŚS (dopłata do wypoczynku, mikołajkowe)
  • Owoce

Aktualizacja: 04.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

BELBAL

Lokalizacja

Adres
Rokitki (pow. tczewski, gm. Tczew)

Ogłoszenie z portalu

praca.pl