Technik Utrzymania Obiektu (K/M)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe);
  • uprawnienia SEP grupy 1, 2, 3 "E”;
  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.);
  • umiejętność współpracy i integracji w zespole;
Mile widziane:
  • znajomość obsługi systemów zarządzania budynkiem (BMS);
  • obsługa komputera – pakiet MS Office;
  • obsługa systemów HVAC.

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;
  • usuwanie awarii i usterek lub zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu;
  • prewencyjna konserwacja;
  • wykonywanie drobnych napraw.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;
  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy,odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.

Aktualizacja: 16.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl