Ogłoszenie nieaktualne

Technik Utrzymania Ruchu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych zaangażowania, pasji i chęci dalszego rozwoju Kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu
Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a Dział Utrzymania Ruchu to miejsce, w którym widzisz się w przyszłości – nie czekaj, aplikuj!
W swojej codziennej pracy możesz liczyć na:
- profesjonalny sprzęt mobilny dający dostęp do list przeglądowych, dokumentacji maszyn, historii awarii i magazynu części zamiennych,
- oprogramowanie (SCADA) dające możliwość podglądu stanu parku maszynowego z możliwością szybkiej diagnostyki,
- nowoczesny i dobrze wyposażony warsztat UR, a w tym narzędzia ręczne oraz diagnostyczne,
- możliwość pracy na drukarce 3D,
- pracę w nowoczesnym parku maszynowym w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Azymutalnej w Gdańsku – z oddalonym o kilkaset metrów przystaniem PKM, przystankiem linii autobusowej, z parkingiem dla aut oraz zadaszonym parkingiem rowerowym,
- pracę w zespole profesjonalistów, który się wspiera i stale rozwija.

Twój zakres obowiązków :
  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym
  • Terminowa realizacja konserwacji zapobiegawczej oraz podejmowanie skutecznych i efektywnych działań naprawczych
  • Budowanie niezawodności parku maszynowego poprzez wdrażanie najlepszych praktyk
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych prac
  • Zgłaszanie zapotrzebowania części zamiennych, materiałów oraz narzędzi
  • Współpraca z pracownikami magazynu
  • Zespołowa realizacja wspólnych celów
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (automatyka, mechatronika, elektryka, elektromechanika, mechanika)
  • 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Dobra znajomości poparta praktyką zagadnień technicznych: mechaniki, pneumatyki, automatyki
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną(czytanie schematów elektrycznych, pneumatycznych, złożeniowych, rysunek techniczny)
  • Dobra organizacja czasu i pracy własnej, determinacja i skuteczność w działaniu
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Profesjonalne nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego
  • Otwartość na naukę i dzielenie się wiedzą
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo Jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP E1
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz platformami podnośnikowymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalających na prace z dokumentacją maszyn
  • Doświadczenie w diagnostyce systemów automatyki, sterowników PLC i paneli operatorskich
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • w pełni stacjonarną pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny program poleceń pracowniczych
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • obecność trenera wewnętrznego
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja

Aktualizacja: 20.03.2024