Ogłoszenie nieaktualne

Technik Utrzymania Ruchu

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Instalacja i obsługa techniczna maszyn, urządzeń i innego sprzętu stosowanego do produkcji;
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, korygujacych i predykcyjnych;
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń oraz prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem ruchu;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi przy montażu i serwisowaniu maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektryka, elektronika, automatyka przemysłowa lub pokrewne;
  • Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość procesów spawania przemysłowego i przygotowywania powierzchni stalowych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Znajomość urządzeń i maszyn przemysłowych oraz umiejętność ich obsługi i naprawy;
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • Doświadczenie w pracy wymagającej przestrzegania odpowiednich standardów i przepisów BHP;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego do czytania dokumentacji technicznej mile widziana.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w ramach obszaru produkcyjnego;
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne;
  • Odzież roboczą, buty, Środki Ochrony Indywidualnej BHP;
  • W przypadku osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km od siedziby firmy – zapewniamy pomoc w transporcie;
  • Nagrody za polecenia pracowników;
  • Praca w fabryce w centrum Gdańska;
  • Miła atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Równocześnie informujemy, że CV bez powyższej klauzuli nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.

Aktualizacja: 11.07.2024