Technik/Instalator systemów audio video

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Znajomość zagadnień z dziedziny audio video, LAN, 230V
  • Znajomość zagadnień z zakresu CCTV będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV będą dodatkowym atutem
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność
  • Kreatywność podczas rozwiązywania problemów u klienta
  • Gotowość do poświęcenia czasu na samokształcenie w celu uzupełnienia brakującej wiedzy
Obowiązki
  • Montaż okablowania audio video, LAN, instalacji elektrycznej
  • Montaż urządzeń i systemów AV
  • Konfiguracja urządzeń AV
Oferujemy
  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku 0d 2003 roku
  • Szkolenia branżowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,  umiejętności, samodzielności wykonywania  i zaangażowania
W temacie wiadomości prosimy wpisać „ Technik/Instalator systemów audio video””.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Firma Eurotrend Systemy Audiowizualne istnieje od 2003 roku. Specjalizujemy się w dziedzinie kompleksowych rozwiązań audiowizualnych. Jesteśmy ambitnym, dobrze zorganizowanym zespołem zorientowanym na jak największe zadowolenie klienta. Coraz większa konkurencja na rynku powoduje, że może on na nas liczyć w całym procesie realizacji tj. od projektu, wykonawstwa, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Aktualizacja: 03.04.2024