Ogłoszenie nieaktualne

Technolog produkcji mebli

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Dzień dobry,

Wykonujemy wszechstronne realizacje z drewna i płyty meblowej, w tym kuchnie, meble, drzwi oraz zabudowy wnętrz. Jeżeli pracowałeś w branży meblarskiej i posiadasz doświadczenie w dziale technologii, serdecznie zapraszamy do aplikacji na stanowisko: TECHNOLOG - KONSTRUKTOR MEBLI. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Borowie koło Żukowa.

Zakres obowiązków:
- Analiza otrzymanej dokumentacji projektowej i tworzenie dokumentacji produkcyjnej mebli,
- Kontrola procesu produkcji opracowywanego projektu,
- Współpraca z klientami w zakresie danego projektu,
- Ścisła współpraca z innymi działami : produkcji, obsługi klienta,
- Wykonywanie pomiarów pomieszczeń u klienta, przy użyciu niwelatora laserowego
- Opracowywanie projektów technologicznych, uwzględniając wymiary dostępnej przestrzeni i wymagania ergonomiczne
- Przygotowywanie rysunków dla montujących meble
- Monitorowanie czy proces produkcji przebiega prawidłowo

Nasze wymagania:
- Mile widziane wykształcenie wyższe, bądź student/ka
- Doświadczenie zawodowe związane z technologią produkcji mebli- (atut mile widziany)
- Umiejętność czytania rysunków technicznych,
- Umiejętność biegłej obsługi programu AutoCAD/SketchUp
- Obsługa programu Excel
- Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Precyzyjność i umiejętność analogicznego myślenia,
- Komunikatywność

Mile widziane:
- Doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych projektów

Oferujemy:
- Wynagrodzenie doceniające Twoje kwalifikacje i skuteczność.
- Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
- Zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej preferowanej przez Ciebie formie.
- Zatrudnienie jest możliwe od zaraz, ale możemy też na Ciebie poczekać.
- Elastyczny czas pracy,

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.thisiswood.pl
Informacje o firmie
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.THISISWOOD.pl

Aktualizacja: 26.06.2023