Ogłoszenie nieaktualne

Terapeuta Si

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Terapeuta Integracji Sensorycznej
Opis stanowiska
Do naszego Centrum Terapii w Pruszczu Gdańskim poszukujemy terapeuty Integracji Sensorycznej z:
- doświadczeniem w pracy z dziećmi
- z wiedzą z zakresu diagnozowania i prowadzenia terapii SI (ukończony kurs II stopnia lub studia podyplomowe).
Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie diagnoz SI
- prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą
- nadzorowanie postępów
- współpraca z rodzicami i nauczycielami
Wymagania:
  1. Wiedza z zakresu diagnozowania i prowadzenia terapii SI (ukończony kurs II stopnia lub studia podyplomowe)
  1. Otwartość, zaangażowanie:
• doświadczenie w przeprowadzaniu diagnoz SI
• minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu terapii SI
• umiejętność prowadzenia dokumentacji terapeutycznej.
Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy
• kameralną, przyjazną atmosferę
• wszelkie narzędzia i pomoce wymagane do prowadzenia zajęć,
• dobrze wyposażoną salę terapeutyczną
• współpracę i wymianę z doświadczonym zespołem specjalistów
• długoterminową współpracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie
W naszym Centrum wierzymy, że tylko przyjazne miejsce naszym małym Pacjentom, ich Rodzicom i Opiekunom i oczywiście Terapeutom przyniesie najlepsze efekty i takie miejsce właśnie tworzymy.
Zapraszamy do kontaktu! :) mail: [ukryte]