Terapeuta uzależnień

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

NZOZ Terapia-24 Centrum Psychoterapii w Jastrzębiej Górze zatrudni terapeutę.

Nasze wymagania:

- Certyfikat PARPA lub KBPN, również osoby w trakcie procesu
- Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie
- Zaangażowanie

Twój zakres obowiązków:

- Prowadzenie terapii grupowej i indywidualnej
- Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów
- Udział w spotkaniach zespołu

Oferujemy:

- Umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt - w zależności od preferencji
- Atrakcyjne wynagrodzenie. Stawka uzależniona od posiadanych uprawnień (od 7 700 zł Specjalista w procesie)
- Elastyczne godziny pracy
- Pełny grafik pacjentów (NFZ)
- Możliwość zakwaterowania
- Pełne wyżywienie podczas dyżurów
- Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
- Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
- Pracę w zgranym zespole

Jesteś zainteresowany? Wyślij cv na adres: t...@wp.pl Wyświetl e-mail
Informacje o firmie
Stacjonarny Ośrodek Terapii Uzależnień w Tupadłach, koło Jastrzębiej Góry przyjmuje na terapię osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu, behawioralne.

Prowadzimy także Poradnię Leczenia Uzależnień, gdzie pomoc mogą uzyskać również członkowie rodzin osób uzależnionych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Magnes Sp. z o.o. z siedzibą w Tupadłach, koło Jastrzębiej Góry przy ul. Naszej 2 adres e-mail: terapia-24@wp.pl.

Aktualizacja: 10.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

NZOZ Terapia-24

t...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Jastrzębia Góra Tupadły
Nasza 2