Terapeuta zajęciowy/opiekun

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy

W związku z rozwojem Fundacji pragniemy zaprosić nowe osoby do współpracy z naszym zespołem w świetlicy opiekuńczej dla Seniorów. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: terapeuta zajęciowy i opiekun.

Wymagania:
- wykształcenie w zakresie terapii zajęciowej lub opiekuna medycznego
- umiejętności pracy w grupie oraz współpracy zespołowej;
- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
- zaangażowania w wykonywaną pracę, sumienności i punktualności oraz dobrej organizacji pracy.

Obowiązki:
- organizowanie i prowadzenie zajęć terapeutycznych z podopiecznymi;
- stosowanie metod i technik wykorzystywanych w terapii zajęciowej;
- proponowanie różnych form oddziaływań terapeutycznych w odniesieniu do poszczególnych pacjentów;
- czuwanie nad bezpieczeństwem pacjentów;
- wspieranie pacjentów zajęć terapeutycznych oraz pomoc w rozwiązywaniu ich problemów;
- współpraca z rodzicami pacjentów;
- prowadzenie dokumentacji z prowadzonych działań i monitoring postępów pacjentów.

Oferujemy:

- możliwość udziału w różnych atrakcyjnych projektach realizowanych przez fundację;
- interwizje koleżeńskie oraz wsparcie w razie potrzeby, wymianę doświadczeń;
- dobrą lokalizację miejsca pracy;
- w zależności od preferencji umowę zlecenie, umowę B2B, umowę o pracę;