Tokarz CNC

Ogłoszenie podstawowe
Elbląg
Kwiatkowskiego 4
Tokarz CNC Umowa o pracę
obserwuj

Tokarz CNC

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

„ P. W.P. T.POSTEOR” zajmuje się głównie produkcją części, serwisowaniem oraz modernizacją urządzeń energetycznych, a w szczególności układów przepływowych turbin parowych akcyjnych i reakcyjnych, układów regulacji automatycznej, instalacji urządzeń pomocniczych oraz armatury dla energetyki zawodowej, przemysłowej oraz ciepłownictwa. Wykonujemy również usługi obróbki-skrawaniem.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przygotowywanie materiału do obróbki
- obróbka na tokarce CNC
- ustawianie i przygotowanie maszyny
- przygotowywanie narzędzi
- wdrażanie do produkcji nowych detali
- pomiar i weryfikacja stanowiskowa poprawności obróbki
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

NASZE WYMAGANIA:
- doświadczenie na stanowisku tokarz CNC.
-  znajomość rysunku technicznego
-  umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- zaangażowanie oraz dbałość o jakość wykonania
- precyzja, zdolności manualne, sumienność,

Oferujemy:
•    Szkolenia
•    Pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji
•    Dobrą atmosferę, pomoc współpracowników we wdrożeniu się w nowym miejscu pracy, oraz wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz wyników
•    Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
•    Możliwość przystąpienia do programu Multisport
•    Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego
Gotowość do pracy zmianowej będzie dodatkowym atutem.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mailowy biuro @posteor.com.pl lub przynieść osobiście do biura firmy ul. Kwiatkowskiego 4, 82-300 Elbląg, w godzinach 7-15.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

biuro

f...@poste... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Elbląg