Tokarz, Frezer (mobilna obróbka skrawaniem)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Realizacja powierzonych zadań serwisowych z zakresu mobilnej obróbki skrawaniem realizowanych bezpośrednio u klienta
  • Praca w trybie pracy serwisowej (nienormatywny czas pracy, gotowość na wyjazdy serwisowe: Polska, Świat)
  • Uczestniczenie we wszystkich etapach realizacji projektów: pakownie, transporty, raportowanie
  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz maszyny
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku tokarz i/lub frezer (min 3 lata)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy w przemyśle stoczniowym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość metrologii warsztatowej
  • Sumienność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole (zazwyczaj pracujemy w zespołach dwuosobowych)
  • Prawo jazdy kat B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony, ponadprzeciętne wynagrodzenie, pakiety medyczne)
  • Stała możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość pracy na najnowszych oraz najlepszych maszynach do obróbki metali
  • Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość realizacji największych projektów z zakresu mobilnej obróbki skrawaniem, w Polsce i na Świecie.
Informacje o firmie
Firma NGLMachining powstała, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, oczekującego usług mobilnej obróbki, z tolerancją nieodbiegającą od wymiarów otrzymywanych przy wykorzystywaniu maszyn stacjonarnych. Analizując potrzeby rynku, zaproponowaliśmy rozwiązania najlepiej do nich dostosowane. Nasze wysiłki skoncentrowaliśmy przede wszystkim na innowacyjności stosowanych rozwiązań, terminowości oraz precyzji wykonawczej. Naszym celem jest świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu reżimu tolerancji wykonawczej.

Na obecnym etapie rozwoju poszukujemy osób na stanowisko operator narzędziowy (tokarz, frezer)

Aktualizacja: 26.09.2023