Ogłoszenie nieaktualne

Tokarz/ Frezer

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wartsila Polska Sp.z o.o. istnieje na polskim rynku od 1995 roku.
Jesteśmy częścią korporacji Wärtsilä, której początki działalności sięgają 1834 roku.
Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami dla branży morskiej i energetycznej.
Posiadamy dwa biura w Trójmieście, a nasz warsztat serwisowy w Gdańsku wyposażony jest w nowoczesny, zautomatyzowany sprzęt, niezbędny do remontów silników różnego rodzaju jednostek pływających

W tej chwili  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TOKARZ/ FREZER

Miejsce pracy: Warsztat, ul. Narwicka 5, Gdańsk
Godziny pracy: 7:00-15:00 | Pon-pt

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres 12 miesięcy)

  • szeroki pakiet benefitów, m.in prywatna opieka medyczna (LuxMed), ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Plan Emerytalny, "wczasy pod gruszą", premie świąteczne, system poleceń pracowniczych

Twój zakres obowiązków
  • Obróbka elementów silnika
  • Obsługa maszyn - tokarki/ frezarki
  • Dbanie o wysoką jakość pracy oraz właściwą dokumentację
  • Przestrzeganie procedur oraz przepisów BHP

Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia na powyższym stanowisku/ mile widziane doświadczenie w branży morskiej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Biegła umiejętność obróbki skrawaniem elementów i detali silników
  • Biegła obsługa maszyn takich jak tokarki, frezarki lub wytaczarki
Mile widziane
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte] , w tytule wiadomości prosimy wpisać: TOKARZ

Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, iż
Administratorem Danych Osobowych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych jest
Wartsila Polska Sp. z o.o.
z siedzibą pod adresem: 80-871 Gdańsk, ul. Twarda 12;
tel.: +48 58 347 85 00; contact.poland@wartsila.com
1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Dane niezbędne do przeprowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Realizacja procesu rekrutacji/ RODO, art. 6 b, c. Obowiązujące przepisy prawa pracy.
2. Dane osobowe pozyskiwane są bezpośrednio od Kandydata bądź z ogólnodostępnych portali rekrutacyjnych.
3. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych (oraz uzyskania ich kopii), ich poprawienia bądź zmiany, jak również prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo do usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych do innego Administratora Danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
5. Przekazane przez Kandydata dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych za wyjątkiem spółek grupy Wartsila.
6. Dane udostępnione przez Kandydata nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (w tym profilowaniu.)
7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 m-cy od momentu zakończenia procesu rekrutacji.
Więcej informacji pod adresem: https://www.wartsila.com/pol/o-wartsila/gdpr zwiń

Aktualizacja: 17.06.2024