Trener personalny EMS

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Fajny człowiek do znanego, gdyńskiego studia treningowo fizjoterapeutycznego poszukiwany!

Jesteś trenerem personalnym, nauczycielem WF lub fizjoterapeutą ?
Szukasz miejsca gdzie mógł(a)byś się rozwijać ?

Szukamy naszej bratniej duszy, która wskoczy na nasz bodyinvestowy pokład trenerski!
  • Jeśli tak jak my kochasz sport i zdrowie
  • Jesteś świetnym motywatorem
  • Uwielbiasz tematykę związaną ze zdrowiem
  • W kontakcie z innymi czujesz się jak ryba w wodzie
  • Chciałbyś się rozwijać w najfajniejszym studiu treningowo fizjoterapeutycznym w Trójmieście podczas prowadzenia treningów medycznych EMS, konsultacji prozdrowotnych, organizacji warsztatów prozdrowotnych oraz obozów sportowych ?
To ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Kogo szukamy ?
  • Szukamy osoby z doświadczeniem, popartym najlepiej wykształceniem kierunkowym (wymóg konieczny - min. rok doświadczenia w zawodzie)
  • Dyspozycyjnej, również w weekendy
  • Zaangażowanej i zdeterminowanej na pracę z drugim człowiekiem
  • Kogoś kto ma w sobie gotowość do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu prowadzenia treningów medycznych, personalnych EMS i innych działań prozdrowotnych
  • Mile widziane zainteresowanie social mediami i "lekkie pióro" do pisania treści związanych ze zdrowym stylem życia

Co oferujemy ?
  • Pełne szkolenie z metody treningowej EMS
  • Bazę Klientów
  • Bardzo dobre zarobki (podstawa + premia od sprzedaży)
  • Wiele możliwości rozwojowych podczas współorganizacji projektów prozdrowotnych
  • Pracę w stabilnie rozwijającym się studiu z ponad 6 letnim doświadczeniem na trójmiejskim rynku
  • Lokalizacje w najpiękniejszej dzielnicy Trójmiasta - Gdyni Orłowo, tuż przy przystanku SKM, z bezpłatną strefą parkowania
Twój zakres obowiązków

Prowadzenie indywidualnych treningów personalnych dla klientów Studia

Planowanie procesu treningowego w oparciu o cele i możliwości klienta

Dokonywanie pomiarów oraz nadzór nad postępami klientów

Aktywne budowanie społeczności z Podopiecznymi

Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie klientów

Regularne uzupełnianie raportów

Dbanie o zachowanie standardów porządkowych i jakościowych Studia

Dążenie do osiągnięcia przez Klientów ich celów- zdrowego ciała i sprawności

Zapraszamy do przesyłania CV.

Informacje o firmie
BODYINVEST

Studio fizjoterapeutyczno treningowe istniejące od 2016 roku w Gdyni Orłowo.
Oprócz treningów personalnych i sesji fizjoterapetycznych zajmujemy się organizacją warsztatów, szkoleń oraz obozów o tematyce prozdrowotnej. W naszym portfolio można znaleźć również treningi antystresowe, sesje oddechowe i biohackingowe, konsultacje żywieniowe, zajęcia stretching/mobility oraz seanse relaksacyjne.

Aktualizacja: 10.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Karolina Szymońska

500117... Wyświetl numer
b...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Orłowo
Aleja Zwycięstwa 220
SMS
Wyświetl numer