Trener programowania dla dzieci i młodzieży (szkoła Algorithmics)

Ogłoszenie nieaktualne

Trener programowania dla dzieci i młodzieży (szkoła Algorithmics)

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Status studenta
Tak

Od 5 lat zajmujemy się feature ready education: uczymy dzieci umiejętności XXI wieku i wyznaczamy trendy dla całego rynku edukacyjnego.  Aktywnie się rozwijamy i w tej chwili potrzebujemy dobrych nauczycieli, którzy są chętni i zdolni do pracy, którzy uwielbiają uczyć innych i rozwijać się. Potrzebujemy właśnie Ciebie - fajnego, ambitnego, ciekawego nauczyciela, który kocha informatykę i jest gotowy dzielić się wiedzą z młodszym pokoleniem. 


Co trzeba będzie robić:
• Stworzyć fajną atmosferę. Pamiętać o tym, że nie jesteśmy w szkole - tu jest inaczej.
• Uczyć i inspirować innych. Grupy są małe - do 12 osób.
• Mamy własną platformę, na której dzieci publikują swoje projekty, głosują, komunikują się, piszą własne aplikacje i gry, będzie dla Ciebie ciekawe.
• Zadania są już profesjonalnie dobrane. Twoim zadaniem jest motywować i wspierać dzieci, jeśli u nich coś nie wychodzi.
• Monitorowanie postępów. Na naszej platformie jest inteligentna funkcja do śledzenia postępów.
• Prowadzić próbne zajęcia w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie u dzieci i rodziców. Podczas próbnego zajęcia dzieci mają możliwość zapoznania się z tym, lub innym kursem Algorithmics.
• Pomagać uczyć się nowych rzeczy, pokonywać trudności i otwierać nowe horyzonty zarówno dla siebie, jak i dla dzieci.
• Odpowiadać na pytania nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Pomagać dzieciom w wyborze odpowiedniego kursu. 
Czego nie trzeba będzie robić:
• Pisać plan zajęć – wszystko już jest zrobione. Pozostaje tylko zapoznać się przed zajęciem i śmiało do przodu – rozpalać serca!
• Poświęcać czas na sprawdzanie prac domowych - po prostu ich nie mamy.
• Zajmować się papierologią. U nas nie ma raportów i zbędnej biurokracji.
• Automatyczne sprawdzanie prac/projektów na naszej platformie – prosta sprawa. Mamy zadania z kodowania i projekty końcowe.
• Oto czysta kreatywność: pomagasz dziecku odkryć pomysł, pokonać trudności i stworzyć produkt, z którego będzie dumne. Efekt wow gwarantowany!  

Jakie umiejętności są potrzebne:
1. Znajomość innych obszarów branży IT. Mamy dużo kierunków. Jeśli posiadasz inne kompetencje, zmienić kierunek w ramach IT będzie łatwe - szkolenia i wsparcie na dowolnym etapie.
2. Uwielbiać uczyć innych. To jest dla nas najważniejsze. Każda osoba pracuje u nas dla przyjemności.
3. Być w stanie mówić w sposób prosty o rzeczach złożonych.
4. Bądź świetnym prezenterem! Zróbmy to w ciekawy i niestandardowy sposób.
5. Doświadczenie w pracy z dziećmi - bez tego się nie da. Możemy zawęzić wiek dzieci, z którymi będziesz pracować, ale ważna jest umiejętność komunikowania się z dziećmi/nastolatkami. 

Co oferujemy w zamian:
• Fajny zespół profesjonalistów, którzy są nastawione na wynik.
• Szkolenia – nie tylko na starcie, ale także w trakcie.
• Wsparcie, miłość i pomoc starszych nauczycieli i kierowników.
• Rośniemy w kosmicznym tempie i jesteśmy w stanie zapewnić wystarczającą ilość grup.
• Elastyczny grafik pracy. Pracujemy 7 dni w tygodniu, a wkrótce może być nawet 8 :) Najważniejsze, żeby było to dla Ciebie bezstresowe i żeby został się czas na odpoczynek. Może to być Twoim głównym  miejscem pracy, lub pracą w niepełnym wymiarze godzin. 

Mówimy i nauczamy w językach polskim, rosyjskim i ukraińskim.

Mamy wymagania (jest ich niewiele), które dla nas są naprawdę istotne:
1. Masz doświadczenie w pracy z dziećmi.
2. Interesuje cię pełny etat, lub cześć etatu aby naprawdę pracować / zarobić dodatkowe pieniądze.

Posłuchaj głosu serca: chcesz dołączyć do naszego zespołu? Jeśli odpowiedź brzmi "TAK!" - wysyłaj swoje CV. Zadzwonimy do Ciebie i poinformujemy jak możesz dołązyć do naszego wspaniałego zespołu. Do zobaczenia w Algorithmics! )
Informacje o firmie
«Algorithmics» to międzynarodowa szkoła programowania dla dzieci w wieku od 5 do 17 lat. Szkoła liczy obecnie 50 000 uczniów. Pomagamy dzieciom zrobić pierwszy krok w świat informatyki, ucząc w zabawny sposób i indywidualizując podejście do każdego dziecka przy użyciu unikalnej metodologii i specjalnie zaprojektowanej platformy internetowej. Szkoły «Algorithmics» są otwarte w ponad 135 miastach i 15 krajach, od Australii do Europy.
Wszyscy pracownicy Algorithmics są inni, ale łączy nas chęć uszczęśliwiania uczniów i ich rodziców. Szukamy ludzi, którzy podzielają to pragnienie i razem z nami uczynią nasz produkt jeszcze lepszym.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 16.07.2023

Aktualizacja: 05.05.2024

Wróć do góry