Trener wewnętrzny / Specjalista ds. szkoleń w Sieci Sprzedaży Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej (GK PP)

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Nasze wymagania

  • znajomość trendów dotyczących obszaru rozwoju i szkoleń
  • doświadczenie trenerskie
  • umiejętność diagnozowania i rekomendowania potrzeb szkoleniowych
  • doświadczenie w organizacji szkoleń i prowadzeniu projektów rozwojowych
  • proaktywność i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat B
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy w bankowości

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie Pracowników we wszystkich kwestiach związanych ze szkoleniami i rozwojem
  • współpraca z komórkami merytorycznymi Banku, Poczty Polskiej S.A. i spółek z GK PP w organizowaniu szkoleń
  • analiza i definiowanie potrzeb szkoleniowych Pracowników spółek GK PP w celu opracowania zakresów oraz harmonogramów szkoleń
  • prowadzenie szkoleń z procesów sprzedaży produktów i szkoleń systemowych: indywidulanych i grupowych w sieci Poczty Polskiej S.A. i spółkach z GK PP
  • monitorowanie wdrożenia nabytej wiedzy produktowej oraz wiedzy o systemach motywacyjnych i konkursach w GKPP
  • prowadzenie i aktualizacja rejestru zrealizowanych szkoleń, przygotowanie informacji zarządczej (zestawienia podsumowujące, raporty, prezentacje)
  • współpraca z Menedżerami ds. Wsparcia Sprzedaży w koordynowaniu działań rozwojowych dla Pracowników spółek GK PP

To oferujemy

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w jednym z naszych biur lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów

Aktualizacja: 27.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Bank Pocztowy S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl