Ustawiacz maszyn i urządzeń - Pruszcz Gdański

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zadania:
  • Przygotowanie maszyn do wykonania zaplanowanych zadań produkcyjnych
  • Uruchamianie i ustawianie maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie realizacji dziennej produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów
  • Efektywna praca w zespole
Wymagania:
  • Doświadczenie w przezbrajaniu maszyn – prasy mimośrodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość budowy maszyn
  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne
Oferta:
  • Praca u stabilnego pracodawcy na rynku pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o dodatki zmianowe, weekendowe i premie
  • Możliwości rozwoju i stałego, długofalowego zatrudnienia
  • Dodatek za dojazdy
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • ZFŚŚ (karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, wydarzenia kulturalne)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dodanie klauzuli:

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r. (dalej jako: RODO) informuję, że:
1. W razie przystąpienia do bieżącego procesu rekrutacyjnego, Administratorem Twoich danych osobowych będzie ta Spółka z Grupy Kapitałowej ManpowerGroup, (tj. ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., MP Actions Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, lub MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi, od 05.10.2023 r.: przy ul. Kopcińskiego 79, 90-033 w Łodzi), która prowadzi rekrutację na stanowisko na które zaaplikowałeś.
2. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Współadministratorami Twoich danych osobowych są Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., MP Actions Sp. z o.o z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, oraz MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi, od 05.10.2023 r.: przy ul. Kopcińskiego 79, 90-033 w Łodzi), dalej zwane jako: WADO.
3. Kontakt z Administratorami oraz WADO jest możliwy drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@pl.manpowergroup.com, telefonicznie: 22 50 40 715 oraz drogą pocztową: ul. Prosta 68, 00-838, Warszawa
4. Administratorzy i WADO powołali Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy: drogą pocztową: ul. Prosta 68, 00-838, Warszawa, a także przez formularz dostępny na stronie Portalu Obsługi Zgłoszeń (dostępny na stronie https://www.manpowergroup.pl -> Inspektor Ochrony Danych -> Portal Obsługi Zgłoszeń).
5. Twoje dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z prowadzeniem procesów rekrutacji, w szczególności na podstawie:
a. Art. 6 ust. 1 lit. c) RODO tj. obowiązku prawnego wynikającego z przepisu art. 22 (1) Kodeksu pracy w przypadku dążenia do zatrudnienia na postawie umowy o pracę.
b. Art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 9 ust. 2 lit. a) RODO tj. zgody w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w zakresie szerszym niż wynika to z art. art. 22 (1) Kodeksu pracy oraz udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
c. Art. 6 ust. 1 lit. b) RODO tj. podjęcia działań na żądanie podmiotu uprawnionego przed zawarciem umowy w przypadku dążenia do rozpoczęcia współpracy na podstawie umowy cywilnoprawnej.
d. Art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. prawnie uzasadniony interes Administratora oraz WADO przede wszystkim w celu weryfikacji posiadanych przez Ciebie kwalifikacji oraz ewentualnego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami.
e. Art. 6 ust. 1 lit. a), f) RODO i art. 9 ust. 2 lit. a) RODO tj. zgody lub prawnie uzasadnionego interesu Administratora lub WADO, w celu przedstawienia Twojej aplikacji naszym klientom, którzy oferują pracę lub projekty mogące Cię zainteresować lub którzy są zainteresowani Twoim profilem.
f. Art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. prawnie uzasadniony interes Administratora oraz WADO w celu kierowania treści marketingowych drogą e-mailową, w związku z wyrażoną zgodą na przesyłanie informacji handlowych w tym treści marketingowych na podany adres e-mail.
6. Administratorzy oraz WADO mogą udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom w związku z koniecznością wypełnienia obowiązku prawnego lub umownego bądź skorzystania z uprawnienia przysługującego na podstawie przepisów prawa czy realizacji uzasadnionych interesów. Odbiorcy, jakim Administratorzy i WADO mogą udostępniać Twoje dane osobowe to: nasi usługodawcy (min. dostawcy systemów informatycznych, usług hostingowych, dostawcy usług poczty e-mail i inne podmioty, za pośrednictwem których WADO przetwarza dane osobowe), nasi klienci Twoi potencjalni pracodawcy (udostępniamy Twoje dane naszym klientom, którzy oferują pracę lub projekty mogące Cię zainteresować lub którzy są zainteresowani Twoim profilem).
7. Twoje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. WADO nie będzie dokonywał profilowania Twoich danych osobowych.
8. Co do zasady, Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, który tworzą państwa Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Lichtenstein. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane do Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, wobec której wobec której 28 czerwca 2021 r. Komisja Europejska wydała decyzję stwierdzającą odpowiedni stopień ochrony danych osobowych. W niektórych przypadkach, w szczególności w związku z realizacją współpracy z dostawcami rozwiązań informatycznych lub przekazaniem danych do potencjalnego pracodawcy, Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane do innych państw trzecich. W takim przypadku będą stosowane zabezpieczenia danych osobowych, o których mowa w art. 46-49 RODO np. w postaci standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską.
9. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w ramach prowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego przez okres 1 miesiąca od daty zakończenia bieżącej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres do lat 3 lat od złożenia aplikacji lub do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie - w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi pierwsze.
10. Informujemy, iż wyrażoną/wyrażone zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych prosimy o wycofywanie zgód drogą pisemną na adres siedziby, lub elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie Portalu Obsługi Zgłoszeń (dostępny na stronie https://www.manpowergroup.pl -> Inspektor Ochrony Danych -> Portal Obsługi Zgłoszeń).
11. Przysługuje Ci prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
12. Podanie danych osobowych jest niezbędne przez dla celów prowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Twojej kandydatury w bieżącym procesie rekrutacyjnym oraz brak możliwości udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 11.04.2024