Ogłoszenie nieaktualne

Wirtualna asystentka

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Status studenta
Tak

Dołącz do naszego zespołu jako Wirtualna Asystentka!

Szukasz możliwości pracy zdalnej, która pozwoli Ci wykorzystać swoje umiejętności organizacyjne i komunikacyjne? Jesteśmy innowacyjną firmą, która poszukuje zorganizowanej i proaktywnej osoby na stanowisko Wirtualnej Asystentki.

 Nasze biuro mieści się w Gdańsku.

Umowa zlecenie bądź B2B.
Wymiar pracy: 1/2 etatu
Wynagrodzenie: 3000 zł brutto.

Obowiązki:
  • Zarządzanie korespondencją mailową i obsługa telefoniczna
  • Organizacja kalendarza i harmonogramu spotkań
  • Wsparcie administracyjne i biurowe
  • Tworzenie i edytowanie dokumentów oraz prezentacji
  • Koordynacja spotkań i planowanie podróży służbowych
  • Zarządzanie bazą danych i archiwizacja dokumentów
  • Wsparcie w codziennych zadaniach zespołu
  • Bezpośredni kontakt z klientem i jego klientami
Wymagania:
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Samodzielność, proaktywność i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Doświadczenie w administracji będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość obsługi Canvy
Oferujemy:
  • Pracę na początek hybrydową w celu przyuczenia i bliższego poznania, później możliwość w zdalnej.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu
Informacje o firmie
Jesteśmy wirtualnym biurem asystenckim wspierającym przedsiębiorców w ich codziennym prowadzeniu biznesu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VA&trade w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 17.05.2024