Wsparcie Klientów Linii Lotniczych - niemiecki :D Bez doświadczenia

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (do)
5200
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 5 dni temu | Nr ref: RYR GDA PL

Nie masz doświadczenia i szukasz ciekawej pracy?
Mamy dla Ciebie nową ofertę!
Armatis to międzynarodowe środowisko ludzi z pasją i zaangażowaniem :)
Poszukujemy kontaktowych osób które nie boją się wyzwań. Praca z nami stanowi świetną okazję do szlifowania swoich umiejętności językowych w praktyce. Jeśli dołączysz do naszego teamu codziennie będziesz miał kontakt z pasażerami, którzy potrzebują Twojego wsparcia!
Szukamy kontaktowych osób z językiem niemieckim na poziomie B2, które cenią sobie komfortowe warunki pracy w zgranym zespole. Jeśli ważna jest dla Ciebie elastyczność i  chcesz pracować w godzinach dopasowanych do swoich potrzeb – nie wahaj się – aplikuj!
Szkolenie i praca w biurze w Gdańsku.
Możliwa praca na wakacje! (na minimum 2 miesiące!)
Nasze wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min B2
  • Znajomość języka polskiego
  • Obsługa komputera
  • Dyspozycyjność min. 120 godzin w miesiącu
  • Komunikatywność
Co zyskujesz pracując z nami?
  • Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki
  • Płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 9:00 -18:00 oraz w weekendy
  • Wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy oraz coachingi podnoszące umiejętności
  • Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2022 roku
  • Możliwość awansu w strukturze firmy
  • Płatny program poleceń- do 1500 zł dodatkowej gotówki
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurze
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Obsługa czatów internetowych
  • Obsługa mailowych zgłoszeń reklamacyjnych
  • Odbieranie połączeń przychodzących od pasażerów
  • Udzielanie informacji odnośnie przewozu bagaży, zmiany terminów lotów, zamawiania nowych biletów
  • Obsługa programów i aplikacji
Aby wziąć udział w procesie rekrutacji - wyślij do nas swoje CV!
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.
Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.
Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/
Informacje o firmie
Armatis to połączenie profesjonalizmu i komfortowych warunków pracy. Jesteśmy międzynarodowym specjalistą w zakresie obsługi klienta. Obsługujemy czaty, maile oraz połączenia przychodzące i wychodzące, zarówno w języku polskim, jak i językach obcych.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 8 dni temu
Aktualizacja: 20 dni temu
Aktualizacja: 6 godzin temu
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualizacja: 2 dni temu

Armatis Polska Sp. z o.o.

500833... Wyświetl numer
r...@armat... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
Ważne jeszcze 42 dni (do 22.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64825864
  • Data wyróżnienia: 22.07.2022
  • Data wprowadzenia: 09.05.2022
  • Aktualizacja: 05.08.2022
Zadzwoń SMS