Wychowawca na obozie minecraft

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Poszukujemy doświadczonego wychowawcy, który chciałby dołączyć do naszego zespołu i poprowadzić zajęcia na naszym obozie Minecraft, planowanym na lipiec 2024,na Mierzei Wiślanej.

Oferujemy:
- Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku, gdzie będziesz miał/a okazję dzielić się swoją pasją i umiejętnościami z uczestnikami obozu.
- Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu pedagogicznego.
- Przyjazne warunki pracy i konkurencyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym.
- Znajomość gry Minecraft oraz umiejętność prowadzenia zajęć z jej wykorzystaniem.
- Kreatywność i umiejętność planowania i organizowania zajęć dostosowanych do wieku i poziomu
zaawansowania uczestników.
- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
- Otwartość na nowe wyzwania i gotowość do zdobywania wiedzy z zakresu edukacji przez zabawę.

Zadania:
- Kurs wychowawcy.
- Niekaralność.
- Prowadzenie codziennych zajęć związanych z grą Minecraft.
- Tworzenie i realizacja programu zajęć dostosowanego do wieku i potrzeb uczestników.
- Organizowanie konkursów, turniejów i innych atrakcji związanych z grą.
- Zapewnienie bezpieczeństwa i dobrej atmosfery podczas trwania obozu.

Jeżeli jesteś pasjonatem gry Minecraft i masz doświadczenie w pracy z dziećmi, czekamy na Twoje CV :) Wyślij je na [ukryte] z dopiskiem "Minecraft" w tytule.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).