Kierowca kat. C / Operator wozidła kat. C (m/k)

Ogłoszenie mini
Gdańsk Kierowca kat. C / Operator wozidła kat. C (m/k) Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii C, uprawnienia na przewóz rzeczy oraz aktualną kartę kierowcy lub jesteś operatorem wozidła?
  • Masz doświadczenie w pracy na kontraktach drogowych?
  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?
  • Dbałeś o powierzony materiał i sprzęt?
Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Transport materiałów sypkich na budowie
  • Przygotowywanie pojazdu do prac w różnych warunkach
  • Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych pojazdu zgodnie z instrukcją użytkowania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia i kursy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji
  • Wyposażenie BHP
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce

Aktualizacja: 08.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Budimex SA

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl