Zastępca Dyrektora Liceum

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Dyrektor / Prezes,
Kierownik

Prywatne Liceum Ogólnokształcące TEB Edukacja Oddział w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora. Zatrudnienie: umowa o pracę od - 01.09.24
Poszukujemy osoby z powołaniem, kreatywnej, przedsiębiorczej.

Obowiązki:
  • sprawne i efektywne zarządzanie szkołą w obszarze dydaktycznym i administracyjnym zgodnie z przepisami prawa oświatowego;
  • nadzór nad prawidłowym realizowaniem programów nauczania i realizacją podstawy programowej,
  • pełnienie nadzoru pedagogicznego,
  • kreowanie rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny,
  • realizacja planu rozwoju działalności edukacyjnej szkoły,
  • budowanie pozytywnego wizerunku szkoły
  • zarządzanie zespołem nauczycieli, monitoring ich pracy zawodowej oraz motywowanie do osiągania stawianych celów,
  • nadzór nad dokumentacją szkoły w oparciu o obowiązujące przepisy;
  • wsparcie podległych pracowników w bieżącej działalności;
  • realizowanie uchwał rad pedagogicznych podjętych w ramach ich kompetencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (matematyka, ekonomia, zarządzanie lub podobne)
  • ukończone studia podyplomowe w obszarze zarządzania oświatą
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciela
  • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • cechy lidera będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • dodatkowe dni wolne,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu,
  • ubezpieczenie OC,
  • możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • wsparcie w zakresie stosowania przepisów i organizacji roku szkolnego,
  • wewnętrzne szkolenia i kursy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

CV proszę wysyłać na adres: [ukryte]
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje są rozpatrywane w momencie wpłynięcia. Wyłonienie kandydata/kandydatki może nastąpić przed upływem daty ważności ogłoszenia.

Informacje o firmie
TEB Edukacja sp. z o.o. prowadzi oddziały w 46 miastach w Polsce i oferuje kształcenie w technikach, liceach ogólnokształcących,  szkołach policealnych, medycznych, liceach ogólnokształcących dla dorosłych, a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Działamy już prawie 30 lat !!