Zastępca Głównego Księgowego / Głównej Księgowej

Ogłoszenie mini
Słupsk Zastępca Głównego Księgowego / Głównej Księgowej Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Specjalność studiów: rachunkowość i finanse.
  • Uprawnienia: samodzielny księgowy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, VAT, CIT.
  • Sumienność.
  • Komunikatywność.
  • Proaktywność i samodzielność.
  • Znajomość j. ang. i MS Office, systemów księgowych (atut: Comarch XL).

Opis stanowiska

  • Praca odbywać się będzie pod nadzorem doświadczonego Dyrektora Finansowego oraz przy wsparciu kancelarii podatkowej.
  • Ewidencja i weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych.
  • Bieżąca kontrola i analiza kont księgowych.
  • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz statystycznych.
  • Sporządzanie wybranych deklaracji podatkowych.
  • Uzgodnienia sald.
  • Kontrola rachunków.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia.
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Aktualizacja: 01.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona

Lokalizacja

Adres
Słupsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl