Zastępca Kierownika Housekeepingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Sieć Dobry Hotel do hotelu Różany Gaj  w Gdyni, poszukuje kandydata na stanowisko:
ZASTĘPCA KIEROWNIKA HOUSEKEEPINGU

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za organizację, nadzorowanie, kontrolę pracy pracowników Służby Pięter;
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokich norm czystości pokojów gości, korytarzy, pomieszczeń ogólnodostępnych oraz pomieszczeń zaplecza w czystości;
  • Kontrolowanie stanu wyposażenia kosmetyków hotelowych;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.
  • Nadzorowanie wydanej oraz przyjętej bielizny z pralni
  • Sprzątanie pokoi hotelowych,

Oczekujemy:
  • Umiejętności kierowania zespołem oraz zdolności organizacyjnych;
  • Umiejętności motywowania pracowników, delegowanie i rozliczanie ze zleconych zadań.
  • Komunikatywności, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej;
  • Zorientowania na jakość obsługi Gościa;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Co możemy Ci zaoferować:
  • Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze - we wszystko Cię wdrożymy!
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Możliwość rozwoju.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU.
  • Firmowy program rabatowy, zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w całej Polsce.
  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w Wyższej Szkole Bankowej.
  • Dodatkowy bonus w postaci firmowego programu: „Rekomenduj i Zarabiaj".
ZAPRASZAMY! Miło nam będzie powitać Cię w zespole! :)