Zastępca Kierownika Logistyki

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy pracownika na stanowisko Zastępcy Kierownika działu logistyki magazynowej w Gdańsku.

Czego oczekujemy?
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości branży logistycznej,
  • umiejętności szybkiego uczenia się i analizy sytuacji,
  • wyższego wykształcenia, najlepiej logistycznego,
  • znajomości języka angielskiego.
Informacje o firmie

Kim jesteśmy?
  • ekspertami w dziedzinie transportu i logistyki,
  • spółką akcyjną notowaną na rynku giełdowym,
  • marką rozpoznawaną na rynku europejskim i na arenie międzynarodowej,
  • rzetelnym i stabilnym pracodawcą,
  • otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób,
  • firmą obsługującą małe i średnie przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe koncerny,
  • oferujemy transport: morski, lądowy, kolejowy, lotniczy, drogowy, multimodalny oraz logistykę magazynową i usługi agencji celnej, a ‘granice naszych możliwości wyznaczają potrzeby naszych klientów’.

Co oferujemy?
  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • decyzyjność w zakresie powierzonego obszaru,
  • umowę o pracę,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • parking przy zakładzie pracy,
  • pracę, do której chce się przychodzić,
  • przyjazny zespół współpracowników, którzy służą Ci pomocą,
  • otwartą komunikację, wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników oraz osoby prowadzącej,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży TSL,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • benefity (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna oraz ubezpieczenia na życie, benefity świąteczne i okolicznościowe),
  • udział w ZFŚS (dofinansowanie do urlopu),
  • integracje firmowe oraz imprezy okolicznościowe raz na kwartał.
Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie zespołu ok. 8 osób - Specjalistów ds. logistyki magazynowej,
  • kontakt oraz budowanie relacji z klientami obsługiwanymi na magazynach,
  • ułożenie zasad współpracy w przypadku nowych klientów,
  • przygotowywanie rozwiązań i ofert oraz współpraca przy ich tworzeniu,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur i standardów operacyjnych (SOP),
  • nadzór nad procesem fakturowania klientów,
  • biegłe poruszanie się w systemie operacyjnym oraz WMS w celu pozyskania odpowiednich informacji,
  • współpraca z działami: handlowy, agencja celna, dział operacji morskich,
  • biegła znajomość programu Excel w celu zbierania danych, np. operacji na magazynach zewnętrznych,
  • zrozumienie procesów i analiza sytuacji w celu podejmowania odpowiednich decyzji.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: [ukryte] , w tytule maila podając: Zastępca Kierownika Logistyki - rekrutacja.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo SA z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Zastępca Kierownika Logistyki. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail:  [ukryte] .
Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo SA z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail:  [ukryte] .

Aktualizacja: 03.04.2024