Zastępca Kierownika Robót

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1

Miejsce Pracy: Stocznie w Trójmieście Projekty zagraniczne w Europie Obowiązki:

  • Prowadzenie, organizowanie prac antykorozyjnych z uwzględnieniem przepisów  BHP i PPOŻ
  • Nadzór nad terminami i budżetową jakością wykonanych prac
  • Bieżący nadzór nad podległymi pracownikami
  • Operacyjne zarządzanie w miejscu realizacji prac

  • Atrakcyjny poziom wynagrodzeń
  • Umowę o pracę
  • Rozwój kompetencji w zakresie zarządzania i kontroli jakości (certyfikaty)
  • Możliwość pracy w kraju i za granicą

Aktualizacja: 02.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Muehlhan Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Trójmiasto

Ogłoszenie z portalu

praca.pl