Zastępca Szefa Kuchni w Endi Wine House

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
41 - 44
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Endi Wine House w Sopocie:
poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Zastępca Szefa Kuchni
Miejsce pracy: Sopot
Stawka: od 35 zł - 38 zł netto

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, stałe wynagrodzenie zasadnicze
  • obiady pracownicze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
Zakres obowiązków zastępca Szefa Kuchni:
  • Prowadzenie zmiany pod nieobecność Szefa kuchni
  • Skrupulatne sprawdzanie braków, tworzenie list zamówień
  • Zamawianie towaru podczas nieobecności Szefa kuchni i jego kontrola podczas dostawy
  • Kontrola jakości wydawanych potraw
  • Przekazywanie poleceń Szefa kuchni i rozdzielanie pracy dla pracowników
  • Kontrola wykonywanych czynności
  • Motywowanie, wspieranie i rozwijanie podległego zespołu
  • Znajomość receptur dań
  • Odprawa kelnerów przed rozpoczęciem serwisu
  • Zgłaszanie usterek
  • Czynny udział w życiu restauracji, tworzeniu wkładek miesięcznych i aktualizacji karty menu
  • Dbanie o dobre imię lokalu
  • Doskonała znajomość przepisów BHP, HACCP, GMP i GHP
Oczekiwania
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualna książeczka sanepidu
  • Znajomość kuchni świata
  • Znajomość trendów oraz technik kulinarnych
  • Umiejętność zarządzania personelem
  • Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją
Informacje o firmie
Naszą restaurację tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy przetarli wiele kulinarnych szlaków. Szef Kuchni – Damian Dopieralski – jest laureatem Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej IKA 2020. Manager Restauracji – Mateusz Flasiński zadba o każdy szczegół  rezerwacji. Wraz ze zgraną ekipą kelnerów, barmanów i kucharzy tworzymy niepowtarzalną atmosferę, w której poczujesz się jak w domu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Endi Wine House zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).