Zatrudnię inżyniera budowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6800 - 9700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zatrudnimy inżyniera budowy.
Nasza firma zajmuje się realizacją budów w rejonie województwa pomorskiego (przeważnie rejon Trójmiasta i okolic). Prosimy o kontakt pod numerem telefonu tel.:+48 58 771 30 14 oraz przesyłanie CV na e-mail: biuro(at)mwkontrakt.pl.
Zakres obowiązków:
  • bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy
  • udział w procesie przygotowania inwestycji
  • wykonywanie prac biurowych
  • odbiory poszczególnych etapów prac robót
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z dokumentacją projektową
  • kontrola wyników i jakości prac podwykonawców
  • wykonywanie przedmiarowania robót
  • udział w rozmowach z podwykonawcami i dostawcami materiałów
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe w zakresie budownictwa
  • dokładność i sumienność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia uprawnień
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • współpracę z doświadczoną kadrą

Informacje o firmie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na trójmiejskim rynku firmą budowlaną, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów -  począwszy od budynków mieszkalnych, poprzez hale przemysłowe, salony samochodowe na specjalistycznych zbiornikach i budowlach hydrotechnicznych kończąc. Realizujemy zarówno same stany surowe jak i kompleksowe realizacje.

Aktualizacja: 12.04.2024