Zatrudnię kierowcę kat.B

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

GBL Sp.z o.o.  zatrudni osobę na stanowisko Kierowcy kat. B

OBOWIĄZKI
  • prowadzenie samochodu o ładowności do 3,5 tony
  • konfekcjonowane towaru,
  • załadunek, rozładunek
  • utrzymywanie dobrych relacji z odbiorcami
  • dbałość o dobry stan techniczny i czystość powierzonego mienia
WYMAGANIA
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • praca w młodym i zgranym zespole
  •  pracę stacjonarną w stabilnym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwie w przyjemnej atmosferze (siedziba firmy znajduje się w dzielnicy Gdańsk-Orunia)
  • możliwość rozwoju

Informacje o firmie
GBL Hurtownia BHP prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową artykułów z branży BHP.  W związku z rozwojem firmy poszukujemy współpracownika w charakterze kierowcy /przedstawiciela handlowego.

Aktualizacja: 22.03.2024