Zatrudnię Kierownika Warsztatu

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nadzór i planowanie bieżących napraw i serwisowanie pojazdów: osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych
  • nadzór prac w zakresie: elektromechaniki, hydrauliki, pneumatyki oraz spawania
  • diagnostyka napotkanych usterek wraz z pełną obsługą techniczną
  • kompletowanie narzędzi, części i sprzętu niezbędnego dla prawidłowej pracy zakładu
  • współpraca z wewnętrznym działem serwisu firmy
  • współpraca z dostawcami i serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie postępu prac
WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne
  • wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej;
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatu mechanicznego
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • prawo jazdy kat. B;
Prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na adres e-mail podany w ogłoszeniu.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.