Zatrudnię pomoc księgową

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnię pomoc księgową do biura rachunkowego. Praca stacjonarna na pełny etat w Gdyni Wiczlinie.
Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:
  • pomoc przy Prowadzeniu Ksiąg Handlowych lub/i książki Przychodów i Rozchodów, lub /i innych ewidencji,
  • pomoc przy wyliczaniu podatków oraz sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • pomoc przy wyliczaniu składek ZUS,
  • przygotowywanie informacji i zestawień księgowo- podatkowo-kadrowych,
  • kontakt z klientami firmy,
  • znajomość przepisów w w/w zakresie oraz śledzenie ich zmian i interpretacji.

Zgoda na przetwarzanie danych w ramach procesu rekrutacyjnego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi przeprowadzenie prawidłowego procesu rekrutacyjnego.
Odbiorcami danych będą osoby prowadzące proces rekrutacji w Spółce. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy.

Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Każdy może wnieść skargę do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w danym państwie w przypadku uznania, że administrator danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Aktualizacja: 13.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

UL-TEL Sp. zo.o.

603399... Wyświetl numer
u...@ultel.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Wiczlino
SMS
Wyświetl numer