Zatrudnię masażystkę do pracy dorywczej, nie wykonujemy m. erotycznych

Ogłoszenie podstawowe

Zatrudnię masażystkę do pracy dorywczej, nie wykonujemy m. erotycznych

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZATRUDNIE MASAŻYSTKĘ, FIZJOTERAPEUTKĘ, KOSMETYCZKĘ, PANIĄ WYKONUJACĄ RZĘSY do pracy dorywczej.

Prowadzę gabinet masażu i terapii naturalnych www.cudgdansk.com poszukuje do współpracy specjalistów z zakresu masażu, rehabilitacji, kosmetyki etc . Dodatkowym atutem jest auto i własny stół do masażu w celu wykonywania, także masaży wyjazdowych.
NIE WYKONUJEMY MASAŻY EROTYCZNYCH, TANTRYCZNYCH ETC.
Warunki do dogadania, jestem otwarta na propozycje. Zarobki 50zł za 1 h masażu. Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego.
Praca może być zarówno w tyg jak i w weekendy, mamy otwarte 7 dni w tyg od 12-21, wykonujemy także usługi po wcześniejszym ustaleniu z klientem poza godzinami otwarcia gabinetu.
Ze swojej strony oferuje miłą atmosferę pracy, możliwość rozwoju, wymianę wzajemnych doświadczeń. Szukam osób ambitnych, chcących się rozwijać, dla których masaż jest pasją, którzy chcą pomagać ludziom w ich codziennych trudach zdrowotnych. Oczekuje szczerości, lojalności, pracowitości. Ważne jest dla mnie również podejście do klienta, budowanie relacji z klientem, profesjonalizm, dobra, ciepła energia, uczciwość, chęć do pracy i rozwoju :)
CV oraz wszelkie dodatkowe informacje proszę o wysyłanie bezpośrednio na email.

Dodatkowo NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ Z „TERAPEUTAMI”, SPECJALISTAMI Z 3 CITY KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ USPRWIANIEM ZDROWOTNYM CZŁOWIEKA POPRZEZ MEDYCYNĘ NIEKONWENCJONALNĄ/ PSYCHOMATYKĘ np.: konsultant z totalnej biologii, osobę od zabiegów energetycznych,zielarza, homeopatę, osobę zajmującą się ajurwedą, medycyna chińską, tybetańską, mongolską. Chce poszerzyć zakres usług dla swoich pacjentów ponieważ często potrzebują metod, z których moja wiedza jest nie pełna. Po przeprowadzonej konsultacji i diagnozie dobieram odpowiednią kurację. Jestem otwarta na propozycje, wymianę doświadczeń etc, zainteresowane proszę o kontakt.
Serdecznie zapraszam do współpracy,
Z miłoscią,
Karolina Kryczka.

Data dodania ogłoszenia: 02.03.2024

Aktualizacja: 30.03.2024

Zgłoś

karolina kryczka

501479... Wyświetl numer
m...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
Krzywoustego 
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry