Zatrudnię monterów ogrodzenia

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
25 - 35
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Montaż różnego rodzaju ogrodzeń, takich jak siatka, płotki drewniane, panele metalowe czy elementy betonowe.
  • Przygotowywanie terenu pod montaż ogrodzenia, w tym np. ustawianie słupów, wykopanie dołów czy przygotowanie podłoża.
  • Montaż bram i furtki w ogrodzeniu oraz ich automatyzacja, jeśli jest taka potrzeba.
  • Dobieranie odpowiednich narzędzi i materiałów do danego rodzaju ogrodzenia.
  • Konserwacja i naprawa istniejących ogrodzeń.
  • Zabezpieczanie terenu i zapewnianie bezpieczeństwa pracy podczas montażu ogrodzeń.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i norm jakościowych podczas wykonywania prac montażowych.
Nasze wymagania
  • Doświadczenia w montażu ogrodzeń
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami montażowymi
  • Znajomość materiałów wykorzystywanych przy montażu ogrodzeń
  • Precyzji i dbałości o szczegóły przy wykonywaniu prac
  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań
Informacje o firmie
 Firma FastHouse Service Sp. z o.o. zajmuje się robotami budowlanymi w zakresie;
1.1 Generalne wykonawstwo i remonty kubaturowych obiektów publicznych m. in.
• Budowa budynków służby zdrowia,
• Budowa budynków szkół, przedszkoli i świetlic,
1.2 Budowa i remonty placów zabaw oraz boisk sportowych,
1.3 Roboty hydrotechniczne
• Budowa mol i pomostów,
• Budowa nabrzeży, w tym montaż odbojnic,
• Czyszczenie i pogłębianie rzek, jezior i portów morskich
• Budowa wałów przeciwpowodziowych,
1.4 Wytwarzanie i montaż konstrukcji drewnianych,
1.5 Wytwarzanie i remonty konstrukcji stalowych bram oraz ogrodzeń
Stawka na godzinę to 25/40zł netto w zależności od zaangażowania

zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez FASTHOUSE SERVICE sp. z o.o. z siedzibą w: Wały Piastowskie 1/308A, 80-958 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Fasthouse Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

799212... Wyświetl numer
p...@fasth... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk gdańsk
Wały Piastowskie 1/308A
SMS
Wyświetl numer