Zatrudnię Recepcjonistę do akademika

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Zatrudnimy na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty osobę o poniższych kwalifikacjach:
- wykształcenie min. średnie (mile widziane: hotelarsko - turystyczne),
- zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
- znajomość j. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
- znajomość programów MS Office, mile widziana znajomość programu hotelarskiego,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- gotowość do pracy zmianowej (07:00-19:00; 19:00-07:00).

Opis stanowiska:
- profesjonalna obsługa gości hotelowych,
- prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu gościa,
- kompleksowe informowanie o warunkach pobytu,
- współpraca z innymi działami hotelu.

Oferujemy:
- dla osób bez doświadczenia przyuczenie do zawodu hotelarza,
- umowa o pracę po okresie próbnym,
- stabilne zatrudnienie w zgranym zespole,
- pakiet opieki medycznej,
- karta Multisport,
- świadczenia socjalne.

Dokumenty: CV należy przesyłać na [ukryte] (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 25.04.2024