Ogłoszenie nieaktualne

Zatrudnimy Barmana!

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

White Rabbit w Gdańsku powiększa ekipę!

White Rabbit to nowa odsłona kultowego miejsca na gastronomicznej mapie Gdańska. Przytulne wnętrze, świetne koktajle, dobra muzyka i pyszne jedzenie - tym zasłynęliśmy! Jeżeli szukasz miejsca w którym chciałbyś pokazać i rozwijać swoje umiejętności to właśnie na Ciebie czekamy!

Szukamy osób do dłuższej współpracy z doświadczeniem w branży, biegle posługujących się językiem angielskim, energicznych i dyspozycyjnych.

Oczekiwania:
  • znajomość klasycznych koktajli i chęć dalszej nauki
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego
  • każde doświadczenie jest mile widziane, aczkolwiek jesteśmy w stanie wyszkolić Cię od podstaw :)
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:
  • przygotowywanie koktajli
  • profesjonalne reprezentowanie lokalu
  • obsługa gości lokalu na najwyższym poziomie
  • uśmiech!

Premia od miesięcznej sprzedaży od 300 do 1200 zł.
Stawkę zaczynamy od 25 zł/h w zależności od Twojego doświadczenia i zaangażowania

Wyślij CV na adres  [ukryte]
Numer telefonu: [ukryte]

Aktualizacja: 29.05.2024