Zatrudnimy lekarza Ortopedę

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Wrzeszcz
Staszica 6
Zatrudnimy lekarza Ortopedę Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
7000 - 14000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Centrum Medyczne Medi Medic poszukuje Lekarza Ortopedy, który wykonuje USG.
Opis Stanowiska: Centrum Medyczne Medi Medic serdecznie zaprasza do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko Lekarza Ortopedy z doświadczeniem w wykonywaniu badań ultrasonograficznych. Oferujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, umożliwiający kompleksową opiekę nad pacjentami.
Obowiązki:
  • Diagnozowanie schorzeń ortopedycznych u pacjentów
  • Przeprowadzanie badań ultrasonograficznych
  • Wykonywanie iniekcji dostawowych
  • Opracowywanie planów leczenia i udzielanie porad pacjentom
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu medycznego
Wymagania:
  • Uprawnienia do praktyki lekarskiej
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych
  • Umiejętność interpretacji wyników badań diagnostycznych
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę z pacjentami
Oferujemy:
  • 60% od każdego pacjenta
  • Elastyczny grafik pracy
  • Nowoczesne wyposażenie gabinetu diagnostycznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego (nasza klinika zajmuje się podawaniem komórek macierzystych w zakresie ortopedii)
  • Przyjazne środowisko pracy