Zbrojarz ze spawaniem punktowym

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Śródmieście
Heweliusza
Zbrojarz ze spawaniem punktowym Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
13000 - 20000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Praca w Belgii
Firma Contract Service zatrudni pracownika zajmującego się produkcją prefabrykatów betonowych w Belgii. Poszukujemy doświadczonego pracownika, posiadającego doświadczenie w montażu i spawaniu punktowym zbrojeń z umiejętnością czytania rysunków technicznych.
Dodatkowy atut umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niderlandzkim lub francuskim.
Wymagania
• doświadczenie na stanowisku zbrojaż + spawanie punktowe zbrojeń - 2 lata
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• Atut: uprawnienia do obsługi suwnic, wózków widłowych, CNC
Obowiązki
• Praca przy produkcji prefabrykatów
• zbrojenie elementów, szalowanie, wylewanie betonu, wibrowanie
• zapewnienie jakość i terminowość produkcji
• umiejętność pracy w zespole
• odpowiedzialność, sumienność, dokładność
Oferujemy
• stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• wysokie zarobki w EURO
• bezpłatne zapewnione zakwaterowanie w Belgii
• bezpłatny transport do pracy
• wszystkie narzędzia niezbędne do pracy oraz środki ochrony osobistej
• możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach
• dalszy rozwój zawodowy i długotrwałą współpracę
Kandydatów prosimy o przesyłanie CV
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą działającą w wielu branżach, pomagamy naszym Klientom zrealizować projekty na terenie Polski i Unii Europejskiej. Pracujemy jako podwykonawca dla wielkich i małych firm, pomagamy naszym Klientom zrealizować ich ambicje biznesowe, dzięki zapewnieniu optymalnych warunków współpracy.

Aktualizacja: 13.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Łukasz

666610... Wyświetl numer
b...@contr... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Heweliusza
SMS
Wyświetl numer