Ogłoszenie nieaktualne

Zespół Nauczycieli

Osoba prywatna
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6850 - 9051
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

KOMPLETUJEMY ZESPÓŁ POZYTYWNYCH LUDZI :)
ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ MOŻE WŁAŚNIE CIEBIE NAM BRAKUJE :)
POZYTYWNIE ZAPRASZAMY DO NOWEGO PRZEDSZKOLA PRZY UL. PASTELOWEJ
STARTUJEMY OD WRZEŚNIA !

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel religii, pedagog specjalny, logopeda, psycholog.
KONTAKT: [ukryte] <- wyślij CV
Twój pozytywny zakres obowiązków
prowadzenie zajęć dydaktycznych
dbałość o należyte wypełnianie dokumentacji pedagogicznej,
otwartość na różnorodne formy dokształcania się, samokształcenia,
znajomość przepisów prawa oświatowego dotyczących bieżącej pracy nauczyciela,
pełna współpraca z rodzicami dzieci oraz zespołem pozostałych specjalistów pracujących na terenie przedszkola,
dbanie o bezpieczeństwo swych podopiecznych oraz poszanowanie dla ich indywidualności.
Nasze pozytywne wymagania:
DOTYCZY STANOWISKA NAUCZYCIEL /NAUCZYCIELKA J. ANGIELSKIEGO / LEKTOR/ LEKTORKA - REALIZACJA PODSTAWY PROGRAMOWEJ
Ukończone studia wyższe na kierunku filologia angielska lub pokrewnym.
Posiadać przygotowanie pedagogiczne zdobyte w ramach studiów pedagogicznych, także podyplomowych.
Posiadać certyfikat językowy, potwierdzający zaawansowany poziom znajomości angielskiego, na przykład Cambridge C1 Advanced bądź IELTS.
DOTYCZY STANOWISKA NAUCZYCIELKA
wykształcenie kierunkowe edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna
. DOTYCZY STANOWISKA LOGOPEDY
studia w obszarze logopedii poziomie adekwatnym do zajmowanego stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły oraz przygotowanie pedagogiczne bądź
studia na poziomie adekwatnym do zajmowanego stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły, a także studia I stopnia lub studia podyplomowe z zakresu logopedii oraz przygotowanie pedagogiczne
DOTYCZY STANOWISKA PEDAGOG SPECJALNY
jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki specjalnej oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie pedagogiki oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, a ponadto ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej albo studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub edukacji włączającej.
DOTYCZY STANOWISKA KATECHETA / NAUCZYCIEL RELIGII
ukończone studia z zakresu teologii
przygotowanie pedagogiczne
Mile widziane
doświadczenie w pracy z dziećmi w różnego rodzaju instytucjach, inne uzyskane kwalifikacje (kursy, szkolenia, warsztaty, zainteresowania).
To oferujemy - i ciągle doskonalimy naszą ofertę !
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wykształcenia, doświadczenia oraz uzyskanego stopnia awansu zawodowego,
umowę o pracę,
szkolenia, kursy
szeroki wachlarz specjalistów współpracujących z przedszkolem, z których pomocy można korzystać w codziennej pracy – w tym m.in.: metodyka wychowania przedszkolnego, psychologów, terapeutów itd.,
wyjścia integracyjne,
pracę w przyjaznym zespole, domową i przyjazną atmosferę w pracy - która również zależy od CIEBIE :)
Zapraszam do kontaktu:
NAUCZYCIELI, PEDAGOGÓW SPECJALNYCH, LOGOPEDÓW, PSYCHOLOGÓW, LEKTORÓW J. ANGIELSKIEGO, KATECHETÓW
PLACÓWKA STARTUJE OD WRZEŚNIA - DZIELNICA GDAŃSKA ŁOSTOWICE / UL. PASTELOWA :)
POZYTYWNE INICJATYWY - WYŚLIJ CV  I WPADNIJ NA ROZMOWĘ  :)

Do zobaczenia !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Klauzula CV musi być aktualna, bo zmieniły się przepisy w zakresie ochrony danych osobowych