Rower HolenderskI Batavus Quip N3 Czarny Mat

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 12
Cena
3 100
Jestem
Osobą prywatną
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Rower
Stan
Używane

Treść ogłoszenia

Holenderski rower miejski Batavus Quip N3 o designerskim kształcie ramy z indywidualnym numerem przypisanym do każdego wyprodukowanego w Holandii modelu. Komfortową, wyprostowaną sylwetkę podczas jazdy gwarantują prawidłowo wyprofilowana rama oraz kierownica typu jaskółka.

Batavus Quip jest nie tylko stylowy, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalny.
Został wyposażony w przedni oraz tylny bagażnik w zestawie z gumamiblokadę tylnego koła, która pozwoli nam bezpiecznie odpoczywać w parku czy wejść do sklepu bez obawy o kradzież roweru oraz całkowicie zabudowany łańcuch, który maksymalnie wydłuża żywotność całego napędu oraz pozwala na jazdę w sukience czy szerokich spodniach bez obawy o wkręcenie się ubrań w łańcuch.

Wygodną jazdę po nierównościach polskich miast zapewnią balonowe opony, które jak zostało udowodnione redukują wstrząsy drogowe w porównywalnym stopniu do pełnej amortyzacji na rowerze. Mocne, stożkowe obręcze dają nam gwarancję długiej jazdy po dziurach i krawężnikach bez potrzeby centrowana koła.

Bezpieczeństwo po zmroku zapewni nam kompletne oświetlenie LED holenderskiej firmy Spanninga. Batavus Quip napędzany jest niezawodną piastą planetarną Shimano Nexus 3, w której biegi możemy zmieniać także podczas postoju roweru.

Kupując Batavusa mamy gwarancję  komfortu i przyjemność jazdy w wygodnej wyprostowanej pozycji, długowieczność roweru nawet przy codziennym użytkowaniu, odporności na deszcz, mróz i wysokie temperatury.

Designerski, przedni bagażnik Batavus w kolorze ramy, z atestowanym udźwigiem do 15 kg. Zaprojektowany specjalnie dla modelu Batavus Quip. Pod bagażnikiem znajduje się przednia lampka AXA LED.

Dzięki wyeliminowaniu haków mocujących przedni bagażnik do kierownicy rower zyskał na lekkości. Spora platforma bagażnika pozwala na montaż dużych koszyków lub skrzyń.

Stan idealny, rozmiar ramy 50 ,mało używany posiada normalne ślady użytkowania.
Odbiór tylko osobisty.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

Sebastian

510941... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
Polanki
Ważne jeszcze 59 dni (do 01.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64337161
  • Data wyróżnienia: 15.06.2022
  • Data wprowadzenia: 21.06.2021
  • Aktualizacja: 08.06.2022
Zadzwoń SMS