Laptopy używane z gwarancją - Gdynia, Świętojańska 116 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU

powrót do listy
Zdjęcie 1 / 7
Cena
199
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Jestem
Firmą
Rodzaj
Laptopy i akcesoria

Treść ogłoszenia

Sklep nano-notebooki oferuje używane laptopy w najlepszych cenach - z półroczną gwarancją!

Świętojańska 116 (parter), poniedziałek-piątek 10-18

667559... Wyświetl numer

UWAGA - zdjęcia przedstawiają jedynie niewielką część oferty! Zadzwoń, zapytaj!Sprzedawane komputery zostały bardzo dokładnie przetestowane pod kątem sprawności (karta graficzna, dysk twardy, napęd, pamięć ram, procesor, napęd, klawiatura itp). Układy chłodzenia zostały wyczyszczone, na procesory została nałożona nowa pasta termoprzewodząca dzięki czemu nie grzeją się i pracują cicho. W zestawie zawsze znajduje się oryginalny zasilacz.

UWAGA - nie sprzedajemy wadliwych modeli, takich które mogą się uszkodzić (n.p z awaryjnymi seriami kart graficznych). Sprzedajemy jedynie starannie wyselekcjonowane modele słynące z bezawaryjności i wytrzymałości tak aby spełnić najwyższe wymagania naszych Klientów.

Na każdy sprzedawany komputer wystawiany jest paragon/faktura a także 6-cio miesięczna gwarancja (bez żadnych dopłat). Istnieje możliwość przyjęcia w rozliczeniu starszego lub uszkodzonego laptopa, czy innego sprzętu elektronicznego.

Komputery można obejrzeć i sprawdzić w centrum Gdyni, także w soboty i niedziele (po uprzednim kontakcie telefonicznym).

Do każdego notebooka dodawany jest oryginalny zasilacz (nie stosujemy zamienników) oraz komplet dokumentów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy legalnie działającą firmą. W związku z tym Państwu jako Konsumentom przysługuje szereg praw i gwarancji niedostępnych w przypadku zakupu od osób prywatnych. Sprzedawane komputery to starannie wyselekcjonowane modele - takie o których wiemy, że będą pracować długie lata. Każdy sprzedawany komputer przeszedł gruntowne testy, został dokładnie wyczyszczony oraz ma zainstalowany w pełni oryginalny system operacyjny.

Na sprzedawane komputery wystawiana jest PÓŁROCZNA gwarancja bez żadnych dopłat z możliwością rozszerzenia do roku. Przez cały okres gwarancji jak i użytkowania oferujemy wsparcie techniczne i programowe. Każdy sprzedawany komputer można obejrzeć i przetestować w centrum Gdyni - Świętojańska 116

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

799 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
667559... Zadzwoń
nano-notebooki
Adres
Gdynia Śródmieście
Świętojańska 116 (parter) 
Ważne jeszcze 27 dni (do 11.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 7679762
  • Data wyróżnienia: 25 października 2019
  • Data wprowadzenia: 16 kwietnia 2015
  • Aktualizacja: 25 października 2019
  • Wyświetleń: 53 681
  • Wyświetleń na liście: 743 496
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS