Monitor Treningowy Trener Personalny

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 2

Monitor Treningowy Trener Personalny

Cena

2 250

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Siłownia i fitness
Stan
Nowe

Witam sprzedam fajne urzadzenie do teningu powystawowe w pelni sprawne Funkcje i szczegóły
Design: Zobacz swoje odbicie na ekranie, ponieważ Twój trener poprowadzi Cię krok po kroku, aby upewnić się, że forma i technika są dokładne dla najlepszych rezultatów. Ta piękna dekoracja ścienna nie pozostawia śladu, ale zapewnia wiele motywujących metod treningu. Reflect zmieści się w każdej wysokiej klasy siłowni, hotelu, przestrzeni mieszkalnej lub przestrzeni komercyjnej. Nasz specjalnie wykonany uchwyt zabezpiecza Reflect w równym stosunku do ściany. Wymiary 79 cm x 50 cm x 5 cm 66 kg.
WŁAŚCIWOŚCI: Wbudowana kamera łączy Cię z wybranym przez Ciebie osobistym trampkiem do sesji na żywo w komforcie Twojego domu. Rywalizuj z przyjaciółmi lub rzuć wyzwanie swoim poprzednim wynikom dzięki precyzyjnym statykom za każdym razem. Po wyłączeniu wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać lokalną prognozę pogody.
Zawartość: Z członkostwem możesz doświadczyć różnych metod treningu, aby pomieszać rzeczy, ćwiczyć ciało na nowy sposób i dopasować swoje zajęcia do nastroju. Wybierz spośród naszego zespołu światowej klasy instruktorów, którzy będą pompować Twoją krew dzięki kardio o wysokiej energii, jogi, zumby, siły, pilatesu, boksu, treningów celebrytów i innych.
MUZYKA: Nie gramimy muzyki z wind! Dzięki członkostwu będziesz pełen energii i zmotywowany najlepszą muzyką w branży. Współpracujemy z najlepszymi etykietami płytowymi, aby zapewnić Ci najnowsze wrażenia podczas fitnessu. Dance, EDM, folk i Funk. Hip Hop do K-Pop. Metal, łaciński i R&B... cokolwiek zechcą Twoje uszy, mamy!
100% gwarancja zwrotu pieniędzy: W pełni stoimy za naszym produktem. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z naszej jakości lub swojego doświadczenia, jesteś objęty przez pierwsze 30 dni naszą gwarancją satysfakcji i 5-gwiazdkową obsługą klienta.
Gwarancja i wsparcie Nasza obsługa klienta jest tutaj, aby pomóc w przypadku jakichkolwiek problemów wynikających z 12-miesięcznych ograniczonych części Echelon i gwarancji pracy. Cena rynkowa 5680 zł. Możliwość odbioru osobistego bądź wysyłka. Zobacz inne moje aukcje. Pozdrawiam.
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 19.02.2024

Wróć do góry