Może to już czas poznać kogoś

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Witam, jak w tytule, poszukuje kobietę do wspólnej relacji. Od 3lat w Gdyni, a tu zero znajomości, prócz osób z pracy(a pracujemy we dwóch) jedyni moi znajomi to zaczynają się od 37+.
Pracuje w budowlance(wykończenia wnętrz), lubię ta prace. Pije do towarzystwa, palę regularnie(próbuje się tego pozbyć, ale ciężko jest. narazie walczę z elektrycznym papierosem, może jak się do nie go przyzwyczaje to mi się uda pozbyć tych fajek) :) 
Ja 22lata 175wzrostu, szczupły, zadbany, jedni mówią że przystojny, a inni nie(nie wszystkim muszę się podobać) :) 
Mieszkam sam i prowadzę życie samotnika, jakoś tak sobie postanowiłem po przyjeździe do Trójmiasta, ale ile tak można. Na ogół jestem czuła osoba(bez przesady) z dystansem do siebie. Nie szukam przygód, bo to nie dla mnie, wole coś prawdziwego i szczerego. Na ogół jestem pozytywnym człowiekem, cieszącym się z tego co mam(a na wszystko pracuje sam) i głodnym przyszlosci. Mam swoje cele do których brne, chce stworzyć prawdziwy 'dom', którego nie miałem. Pragnę być wreszcie szczesliwy i w pełni cieszącym się zyciem z drugą osobą. Cos więcej o mnie energiczny, pracowity, opiekuńczy, troskliwy, pomocny, trochę nerwus no i kopniety w pozytywnym sensie, sam sobie radzacy. Lubię sport, a przede wszystkim piłkę nożną itd. 
W głowie mi nie są imprezy(jakoś tak nie przepadam, ale nie powiedziałem ostatniego słowa"sztywniakiem nie jestem"). Moi znajomi twierdzą że jestem starszy niż mój pesel, bo myślę poważniej niż rówieśnicy w moim wieku :) myślenie, myśleniem, ale powyglupiac i pośmiać też się trzeba, a dosyć często tak mam więcej tu zasmiecac nie będę, bo kto to będzie czytać... Mogę tak więcej napisać o sobie, ale to już w prywatnej konwersacji :) śmiało pisz jak chcesz więcej wiedzieć, nic Ci to nie zaszkodzi :) Pozdrawiam :) Krystian 


 
  • Numer ogłoszenia: 62730526
  • Data wprowadzenia: 24 lipca 2019
  • Aktualizacja: 24 lipca 2019
  • Wyświetleń: 273
  • Wyświetleń na liście: 6 639