Studia: bezpieczeństwo narodowe

obserwuj
Cena
1
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Chcesz zdobyć solidne wykształcenie? Interesuje Cię problematyka bezpieczeństwa? Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Zamierzasz związać swoją karierę zawodową z sektorem bezpieczeństwa? Jeżeli tak, ta oferta jest dla Ciebie!
Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia licencjackie i magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe. 
To stosunkowo nowy kierunek studiów, który zdążył już zyskać dużą popularnością wśród absolwentów szkół średnich oraz wśród osób pracujących, które chcą kontynuować swoją edukację. 
Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe mają na celu odpowiednie przygotowanie kadr zdolnych sprostać wyzwaniom związanym z zagrożeniami współczesnego świata. 
Kierunek bezpieczeństwo narodowe cieszy się tak dużym powodzeniem ze względu na rosnące wśród młodych ludzi zainteresowanie problematyką bezpieczeństwa oraz chęć wzięcia czynnego udziału w działaniach zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa w obliczu zagrożeń lokalnych, krajowych i międzynarodowych. 
Studia zapewniają wiedzę teoretyczną w zakresie bezpieczeństwa i umiejętności praktycznego działania w sytuacjach kryzysowych. 
Na rynku brak wykwalifikowanych specjalistów ds. bezpieczeństwa, dlatego też absolwenci studiów na kierunku bezpieczeństwo narodowe nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pracy. Mają możliwość zatrudnienia we wszelkich podmiotach związanych z działaniami na rzecz bezpieczeństwa, m.in. w służbach mundurowych, administracji publicznej i przedsiębiorstwach prywatnych.
W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się również studia licencjackie na kierunkach zarządzanie oraz logistyka, a także studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA).

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
ul. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa

tel.: +48 690890... Wyświetl numer
e-mail: r...@wwsb.... Wyświetl e-mail
https://wwsb.edu.pl

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!
 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 zł

Aktualizacja: 16 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 zł

Aktualizacja: 18 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 zł

Aktualizacja: 25 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
690890... Zadzwoń
w...@op.pl Wyświetl e-mail
WWSB
Adres
Gdańsk
ul. Smulikowskiego 6/8
Ważne jeszcze 56 dni (do 01.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63528523
  • Data wprowadzenia: 30 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 9
  • Wyświetleń na liście: 214
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS